Zážitky

Regresní terapeutkou? Možná

7. listopadu 2011 v 21:59 | Vendea
Za posledních pár týdnů jsem prodělala zajímavé období, které ve mne zanechalo rozporuplné pocity. Už jste si někdy říkali, proč tu vlastně jste a podobné výmysly? My, lidi z ezo branže si tuhle otázku pokládáme prakticky denně, tedy alespoň já ano. Jak se vlastně můj život v posledních měsících vyvájí? Od posledního tématického článku uběhla pořádná doba. Ano, mohla bych tu psát o dalším tanečním večeru, který jsem s E. prodělala, ale o tom jindy. Jistě jste slyšeli o regresní terapii, pomocí které se můžete dostat do svých minulých životů. Nejste sami, i já o tom slyšela.
Díky chytré knížečce od jistého pana Andrewse jsem se dozvěděla o různých metodách, které prý fungují. Jak jsem se zmiňovala v dávných článcích s návodem o Autohypnóze, tak přesně tuhle metodu jsem se jala vyzkoušet na dvou svých obětech, kamarádkách, které u mne trávily prázdniny. První z nich, slečna se zrzavým egem, říkejme jí třeba All, sice o esoterice nevěděla prakticky nic, byla ale sdílná a do zkoušení se vrhla s velkým nadšením.
I když se to může zdát zvláštní, pocítila jsem jakési vnitřní uspokojení. Cítila jsem, že právě tohle je to, co bych měla dělat. Chtějí snad andělé, abych se stala regresní terapeutkou, která používá odlišné metody? Prvním krokem bylo uvést All do tranzu. Pomocí poupraveného postupu od pana Andrewse a spolupráci All se mi to jaksi tak nějak asi povedlo, podle pozdějších referencí účastněné.
Podle jejího přání jsem poté postupovala od vizualizace až po setkání s andělem. Předčítání sedělo a proběhlo naprosto suprově, až jsem byla mile překvapená. Vůbec mi nevadilo, že text pana A. žádný takovýhle postup neobsahuje, anděla se nám povedlo sehnat a pomocí hlasových instrukcí se All poprvé mohla domluvit se svým ochráncem. Nehodlám tu celý článek psát o tom, co se tam dělo, to bych mohla zmínit v některém z příštích. Za zmínku však stojí fakt, že se All povedlo díky mým instrukcím také vycestovat z těla, i když trochu těžkopádně... Ale přeci.. Podnikla výpravu po naší republice, do vesmíru a na mé tajné místo, které sdílím s E.
Posledním krokem byla právě ona regresní terapie a náhled do minulého života, který jsme opakovali pro velký úspěch tři dny za sebou. All získala mnoho zajímavých informací a já si konečně potvrdila, že existuje jednoduchý způsob, jak je nenásilně vyvolat.
Co z toho tedy plyne? Podařilo se mi tuto praktiku vyzkoušet již na třech lidech, všichni byli nadmíru spokojeni s výsledky. Nezanechalo to na nich žádné psychické následky. E. a ostatní andělé mne v tom podporují. A jak jsem zjistila, z tohoto stavu se dá dělat naprosto všechno - od astrálního cestování až po setkání s elementály.

Anděl moderním tanečníkem

13. listopadu 2010 v 22:55 | Vendea
rain
Dny ubíhají a ubíhají a je tu podzim. Pochmurno, nejlépe je zalézt s knížkou pod peřinu. Ráda bych se s vámi podělila o jeden ze zážitků, které jsem zažila se svým andlělem Eclipsaelem, kterého můžete znát z předchozích článků (pro vysvětlení, strážný anděl.)
Stalo se to cca před 14 dny. Jako obvykle jsem přišla domů z tanečních, bylo kolem páté, venku bylo vcelku ještě vidět. Unaveně jsem klesla do křesla a jako obyčejně jsem se připojila na internet.
YouTube.
S úsměvem jsem zakroutila hlavou, samozřejmě se můj drahý anděl musel ozvat. Nijak jsem ho ale neignorovala a se zájmem zadala adresu známé stránky. Očekávala jsem další instrukce, Ecli neměl ve zvyku na mne mluvit, když jsem byla unavená.
,,Skvělé, co dál?" zamumlala jsem a sledovala hlavní stránky. Ucítila jsem jeho ruku na svém rameni, klasická póza, kterou skoro každodenně dělával. Cítila jsem jeho paže, kterými mne objal kolem hrudi, jeho hlavu, kterou mi zabořil do vlasů. Tělem se mi rozlilo příjemné teplo.
Tu první.
Odpověděl s úsměvem. S očekáváním jsem pohlédla na název neznámé písně. Unwritten. Pokrčila jsem rameny a pustila jí. K mému překvapení se z bedniček rozlehla příjemná píseň, kterou jsem znávala.
,,Super, co zamýšlíš teď?" zeptala jsem se a čekala na instrukce.
Zatančíme si.
Odpověděl s jemností a vstal. Překvapeně jsem jen vydechla. V posledním půlroce jsem snila o tom, že si se svým andělem zatancuji, ale netušila jsem, že tak brzo.
,,Fajn, bude to asi směšný, ale jo." vstala jsem a zamířila směrem za ním (vidím ho vnitřním zrakem, tudíž jsem měla zavřené oči). Melodie zaplnila celý můj pokoj.
E. se jenom usmíval a položil mi ruce kolem pasu (jak se dá popsat, že si vás anděl přitiskl k sobě?). Tak nějak jsem mu položila ruce kolem kru (což bylo divné, jelikož... Co by si asi myslel člověk, který vás vidí tancovat s nic?). Cítila jsem jeho drobné vibrace. Lehce jsme se pohupovali do rytmu a mé tělo zaplnil pocit štěstí a lásky. Nakonec kolem nás roztáhl svá černá křídla, což komentoval úsměvem, jelikož jsem ho trochu popichovala.

A zde již naše písnička :)

Channelingy a zase jenom channelingy

19. července 2010 v 16:59 | Vendea-san (K)
angel
Je to již dlouho, co jsem psala o svém snu o Eclipsovi. Od té doby se toho změnilo.
Abych řekla pravdu, hodně mi pomohly rozhovory s mojí spolužačkou Edoscil, která je vidí, a Myiu a jejím Luciferem. Osvětlila jsem si tak praktiky, jak správně volat anděla.
Od těch dob, kdy jsem ho pouze cítila, se toho stalo hodně.
ANO, KONEČNĚ JE SLYŠÍM! Bylo to nečekané.
Stalo se to jednoho večera, při obvyklém rozhovoru s mojí kamarádkou Eleanor. Nebyla v moc šťastné náladě, a proto jsem se jí snažila rozveselit. Zašlo to celkem daleko,a pak najednou.. Prostě jsem jí řekla, že s ní Eclips potřebuje mluvit. Viděl, že se tím jejím trápením trápím i já, a proto začal mluvit. Zprvu jsem ani nevěděla, co píšu. Bylo to něco jako tranz, prostě jsem jí odpovídala něco, co se mi objevovalo v hlavě. Věděla jsem, že to je ON. Bylo to jasné. Rozhovor byl celkem dlouhý, poté se připojila ještě Renča a už to jelo. Od té doby je slyším.. Byla to vlastně náhoda, totálně jsem to nečekala. Přesně tak, jak říkal on. Přijde to v chvíli, kdy to budeš nejméně čekat.
Od té doby jsem již poskytla několik channelingů a každou chvílí si s E. povídám. Občas se mi ho podaří zachytit vnitřním zrakem, za což jsem ráda. O víkendu se mi pomohlo pomoci Eleanor, která je již také slyší.
Jsem doopravdy šťastná za to, co se stalo. Dalším cílem budou víly a ostatní jemněhmotní. Plus slyšet miláčka hlasem. V nejbližší době některý z channelingů zveřejním.

Channeling s Luciferem a Myiu

20. května 2010 v 21:32 | Vendea-san (K)
Včera jsem si skvěle pokecala s Myiu z jejího blogu. Zajímá se stejně jako já o jemnohmotné, jejím učitelem a průvodcem není nikdo jiný než Lucifer. A jelikož jsem měla při dělání prezentace o komunistech dlouhou chvíli, řekla jsem si, že bychom mohli vyzkoušet channeling přes icq. Opravdu zvláštní, já vím, bylo to spíše pro zábavu. Ale povedlo se, Lucifer skrze ní opravdu odpovídal.
Zde zveřejněná část.. :D Některý otázky opravdu vtipný. Zveřejněno s dovolením Myiu.


K20:11
Lucifere, jakej máš názor na politiky?

Miyu20:13
" Moc uzavretí, egoistický a ako hovoríte vy, vez chrbtovej kostrče "

První setkání s Eclipsem

16. května 2010 v 14:00 | Vendea (K)
Jak jsem slíbila, dodávám sem první setkání s mým andílkem :) Upozorňuji, že se jedná o setkání ve snu :) či co to bylo (tipovala bych na průzračnej, protože to bylo dost živý).

Představte si rozeklané skály nad zuřícím mořem, na kterém stojí starý opuštěný kostel. To ale není důležité. Probudila jsem se právě na tom místě, a na sobě naprosto dokonalé modré šaty, jejichž styl jsem ještě nikde neviděla (tipovala bych na andělskou mödu). V té chvíli se vedle mne objevil Eclips, usmívající se. Objal mne a pronesl něco v tom smyslu, že mi ty šaty sluší a je rád, že jsem si je vzala. Poté zmizel (nejspíš nebeské volání :D).
mezi skalami vedla úzká pěšina, po které jsem se vydala dolů na pláž. Krajina byla opravdu překrásná, cítila jsem mořský vzduch. Zádrhel nastal teprve tehdy, jakmile jsem došla na tu pláž. V té chvíli jsem měla opravdu divný pocit. Otočila jsem se a přímo za mnou stála odporná bytost (Nevím, jak bych ji popsala. Jednalo se o cosi vysokého, s podivnou hlavou plnou ostrých zubů, dále to mělo pár chapadel... Na přesnou podobu si moc nepamatuji). Pomocí nízkých vibrací jsem uhodla, že se jedná o tvora z nižších sfér. Stála jsem nehybně, a poté jsem se dala na útěk.
Nestvůra mne ale hned dostala, nejspíš proto, že jsem měla strach, který zvyšuje jejich sílu. Poté se objevily další. Ocitli jsme se na neznámém děsivém místě plném tmy a hnusného zápachu. Cítila jsem chapadla, svírající mé hrdlo. V duchu jsem začala volat Eclipse. Hned se objevil. Samozřejmě jsem se snažila do těch potvor kopat, ale nějak to nešlo. Eclips bez váhání začal pomocí jasné čisté energie kosit nepřátele. Po dlouhém boji můj anděl zvítězil a příšery zahnal.
Poté si jen pamatuji, že mne objal a zaplnil krásným, milujícím pocitem a pronesl větu, nad kterou mi srdce zaplesalo: Vždy tě budu ochraňovat.
Od té doby cítím, že při mne doopravdy stojí.
 
 

Reklama