Má sdělení

Something new

28. dubna 2011 v 20:11 | Vendea
Po velice dlouhé době mě tu máte zpět. Čím to? Ve škole jsem toho měla doopravdy nad hlavu, k tomu brigáda, a tak jsem neměla moc času. Ale nebojte se, brzy již chystám rekonstrukci a návrat článků.

Napsat nové články do anime sekcí apod.
Zavést povídky
Změnit Desing
Recenze na knihy a další
A mnoho dalšího...

A ano, můj první pokus o animku :D Z Glee

Uprostřed svých snů

19. října 2010 v 19:07 | Vendea
haunted
Pod pojmem fantasy si představím škálu různých významů, které se pod tímto pojmem skrývají. Fantasy, anglicky řečeno fantazie.
Jako mnoho amatérských spisovatelů povídek vím, že fantazie je potřeba. Je to něco nádherného, co obohacuje moje představy a sny. Díky pravidelné četbě se mohu pyšnit doopravdy rozvinutou fantazií, která nezná snad mezí.
Modrá obloha bez mráčku, tiché šumějící moře, albatros brázdící nebe, palma klátící se ze strany na stranu a alabostrový jemný písek. Sklenka lehce oroseného mochita. Pohádkově krásný dům, obdařený vlastním barem, slunečníkem a houpací sítí. Lidská fantazie nezná meze, což je jen dobře. K čemu by nám byl život bez fantazie? Někdy je příjemné utéct z každodenního stereotypu.
Dále si pod tímto pojmem představím žánr knih, v kterých se často vyskytují mágové, čarodějníci, rytíři či drakové. Jedná se o jednu z nejrozšířenějších mas mezi knihami vůbec. Fantasy dnes může psát prakticky kdokoliv, pokud se to dá alespoň trochu číst. Musím přiznat, že sama tento žánr mám ráda, mezi favority bych postavila Deltoru, místy i Pratchetta a Pána prstenů. Klasika.

In Dark Cemetery

17. října 2010 v 22:30 | Vendea
grave

Hřbitov, místo, kterému se spousta lidí vyhýbá jako kříži. Místo opředené od pradávna podivným závojem. Odkud vzniká ten strach? Místo posledního odpočinku lidských schránek, které se zubem času rozpadnou v prach.
Takto si mnoho lidí hřbitov doopravdy představuje. Dlouhá řada hrobů, přes které se plazí mlha a všude je cítit ten pocit hniloby a rozkladu.
Osobně nemám hřbitovy příliš v lásce, i přes to, že na ně občas zabloudím uctít památku zemřelým příbuzným. Proč vlastně ne? Minulý rok, na dušičky, se mi na něm udělalo zle. Ano, cítila jsem tu negativní energii, kterou byl náš hřbitov naplněn. Od té doby se mu snažím vyhýbat jak jen to jde. I přes svou nechuť ale přesto stále cítím potřebu uctít mrtvé, kteří již nikdy nevstanou. Hřbitov je pro mne posvátnou půdou, která by se neměla nijak zneuctívat. Je to tak nejlepší.

Strach je naší součástí

18. srpna 2010 v 11:37 | Vendea-san (K)
fear
Strach - samotné slovo, které některé jedince rozechvěje. Proč se ale vlastně bojíme?
Strach je jednou ze základních lidských emocí. Bojíme se toho, co neznáme. Osobně si myslí, že strach nám často dokáže zachránit život, protože je spojený s naším pudem přežití.
Existuje na tisíc strachů, kterým denně podléháme. Nejedná se jen o takové ty klasické strachy typu z pavouků, výšek, psů... Obchodní partner se bojí toho, aby mu nezkrachoval nějaký projekt.. Prvňáček se bojí toho, že dostane pětku. Řidič taxi se bojí smrti na silnici..
Proč vlastně ale strach existuje? Je to vskutku filozofická otázka, a ani já na ní neumím odpovědět. Strach nám ale pomáhá překonávat překážky a tím pádem získáváme zkušenosti. Lidé denně čelí svým osobním strachům a někdy velice úsěšně. Záleží jen na člověku.
Proto... Musíme se postavit svému vlastnímu strachu, jinak ho nikdy nepřekonáme a budeme se bát stále více a více...

Upíři - nový módní trend?

11. srpna 2010 v 21:39 | Vendea

ichi
Ano, o upíry se doopravdy zajímám, jak si můžete všimnout. Už od mala jsem byla fascinována tajemne a nadpřirozenem a tyhle potvůrky k tomu nemohly chybět. Už asi v páté třídě jsem hltala známé Drákuloviny, které parodovaly Stokerova Drákulu, či Van Helsinga, kde se Dracula také objevoval. V poslední době se ale z upírů stal nový fenomén, podle mne po napsání série Twilight od americké spisovatelky S. Meyerové. Snad každý o ní slyšel...
Twilight ságu mám ráda,a četla jsem ji mnoho let před tím, než se z ní stal takový fenomén. Jistě, Edward Cullen je sežrání, blablabla.. Proč ale zrovna Stmívání? Po této novele se odstartovala vlna dalších knih, počínaje Upířími deníky, konče Vampýrskou akademií. Jsme od přírody zvědaví, a tak se o upíry zajímáme. Viděla jsem a četla mnoho knih i filmů s touto tématikou, a tak za sebe mohu říci, že upíři vedou. Zbžňuji úžasné knihy od Anne Riceové, konče Vampire knightem..
Pro radost bych zde mohla obrázkově uvést několik upírů, knih a filmů, které jsem viděla, nebo které se staly populární.

Anime - část života

2. srpna 2010 v 17:55 | Vendea
ichijou
Anime... Před rokem jsem toho o anime mnoho nevěděla. Snad jako každý v mém věku jsem sice sledovala Pokémony a Digimony, ale to už je tak 10 let dozadu. Ztratila jsem o to zájem až do doby, než o tom začala psát moje kamarádky. K smrti jsem nenáviděla Naruto (i teď), a proto jsem neměla chuť koukat i na něco jiného, myslela jsem si, že to budou další blbosti.
Stejný pohled na to měli i ostatní ve třídě, tak proč bych patřila k vyjímkám. Poté se mi ale do ruky dostal Death Note.. Nevěděla jsem, že existuje i něco jiného, než velká hlava Naruta nebo roztomilé příšerky z Pokémonů. Death Note mi otevřel oči. Anime, která pojednává o problémech světa, o otázce dobra a zla. Byla jsem nadšená, což podpořilo můj další kladný postoj k anime. Osobně musím říci, že anime je součástí mého života, i když tuším , že většina lidí na to kouká skepticky a myslí si, že je to jen komerční blbost z Japonska. Já si myslím, že záleží na druhu anime, některé jsou daleko lepší, než některé americké filmy. Mám kamaráda, kterému je dalko přes dvacet a zbožňuj anime...

Co vás čeká a nemine, alias Plán rekonstrukce

3. června 2010 v 21:33 | Vendea-san (K)
mori
Samozřejmě jste si mohli všimnout rekonstrukce... :D Už to chtělo... Napadlo mne, že by bylo fajn si sem sepsat body, co mám udělat, přeci jen se to bude hodit.. Nebudu kecat nesmysly, a pustím se do plánu.Udělat rozcestníky ke všem odkazům.


Napsat článek k Soutěži o nej anime.


Dodělat články do všech rubrik.


Dotřídit Sbéčka.
        

Udělat rubriku na povídky.


Přidávat pravidelně.

Under reconstruction

14. května 2010 v 20:14 | Vendea-san
...
Jistě jste si všimli nového desingu a toho, že skoro žádná rubrika nejde. Je to tím, že jsem rubriky kompletně posmazala, takže tu skoro nic starého nezůstalo. Rozhodla jsem se, že blog bude zaměřen na hlavní oblíbence v mém životě, což jsou Anime, Jemnohmotní, psaní povídek, filmy, knihy a hudba. Budu se snažit co nejdřív udělat menu, a rozcestníky.
Proto prosím za trpělivost.. :)
Děkuju
Vendea

IMVU = závislost?

17. dubna 2010 v 14:35 | Vendea-san
IMVU
Asi jsem se totálně zbláznila :D Jelikož jsem už dlouho nic nehrála, narazila jsem díky jedný kamarádce na hru IMVU... Jedná se o 3D chat, kde si vytvoříte postavu, s penězma jí můžete kupovat všechno, na co si vzpomenete... Můžete si povídat s lidma z celýho světa, dělat různý činnosti atd... Na výběr je opravdu hodně místností s krásnou krajinou.. :D
Mě tahle hra nadchla, vlevo vidíte mojí postavu před změnou.. :D Ano, udělala jsem si emo holku.. Pokud by si mě někdo chtěl přidat, jsem tam jako Vendeuska. Nedoporučuju pro lidi s pomalejším kompem, bude se to sekat... :D Už tam mám i chlapy (ano, dva :D a ani jeden netuší, že mám toho druhýho), oba amíci.. :D Je tam prostě sranda... Ještě nějaký obrázky pod perexem... asi dva :D zbytek dodám později..

Prosím o hlas, oplatím :)

21. března 2010 v 14:25 | Vendea
Fuck
Je to tu opět :) Postoupila jsem s Upíříma deníkama do druhého kola, takže bych vás ráda poprosila, zda byste nehlasovali i v druhém kole. Pokud potřebujete kdekoliv hlasovat, napište do komentů, na oplátku vám taky hlásnu.

15.3.2010

15. března 2010 v 22:08 | Vendea
Tak dnešek byl zas pohodička.. Ve škole tři hodiny, potom kino, Protektor.. Odpadla nám písemka z Eka, až na pátek, takže sem měla celý odpoledne volno.. Myslela jsem si, že dám několik článků na blog, ale nějak to nedopadlo :D Sem až moc líná.. Nu, přemýšlím, že sem teď hodím asi jeden shoot, možná.. Co říkáte? Taky jsem se zapsala do tanečních, super.. Takže od září rutina... Zítra musím napsat novinovou zprávu do školy.. Zase mrtě změn.. Šla bych si číst, ale nemám náladu. Asi budu pro dnešek končit :)
Dobrou noc
Vendea

Prosím o hlas

14. března 2010 v 14:30 | Vendea
Nedávno jsem se přihlásila do jedné soutěže.. o Nej knihu.. Přihlásila jsem se tam s Upířími deníky od L.J. Smith... Proto bych vás chtěla požádat o laskavost.. Prosím, mohli byste pro ně hlasovat? :)

Návrat (Again?)

9. března 2010 v 20:14 | Vendea
Again zpět? Ano, tak by se tomu dalo říci.. Od Štědrýho večera jsem sem nic nenapsala.. Nějak jsem prostě neměla čas ani chuť blogovat.. Jelikož jsem spoluwebmiss na jednom Sims blogu, tak jsem byla docela v zátahu...Nyní se ale vracím.. Ano, správně...
Do výkendu se mi snad povede předělat kompletně desing, takže už tu nebude ta Vánoční hrůza.. Nu, asi pro dnešek budu končit.. Nelíbí se mi sem dávat články, pokud je tu tahle hrůza..
Raději se odeberu ke koukání na Junjou Romantiku...
Zdraví
Zmrtvých vstalá Vendea...

Prosím hlásnete? Diplomek za to

7. listopadu 2009 v 15:12 | Vendea
Ahoj :D To jsem zase já :D Teta mi dneska psala, jestli bych pro ní nehlásla, a proto bych vás chtěla poprosit, jestli byste to taky neudělali :) Jenom stačí kliknout na hlasovat a je to :) Kdo budete chtít, můžete za to dostat diplomek, když si napíšete do komentů. Dík :)

Halloween party? Nejspíš...

31. října 2009 v 16:10 | Vendea (K)

Zdravím vás :) Dneska je Halloween, a i když neplánovaně, chtěla bych Vám říct, že tu asi bude Párty.. No, párty, pokud se tomu tak dá říkat... Nejspíš pro vás připravim pár soutěží a tak :) Máte se na co těšit, doufám :)
Vaše K

Naladěno na Anime

20. září 2009 v 11:59 | Vendea
Ano, i já jsem propadla věci jménem anime... Tedy lépe řečeno seiálům :D A to jsem si ještě nedávno říkala, že se to nikdy nestane. Začlo to tím, že jsem si pomocí knížky zkoušela namalovat nějakou mangu...Poté jsem četla Romea a Julii jako mangu... A zkoukla půl dílu Death Notu... A odted mám novou závislost :D Jmenuje se Wolf's rain a jedná se o jeden z mnoha Anime seriálů. Dostala jsem se na něj vlastně přes jedno video na youtube. Pyšně mohu prohlásit, že jsem závislák :D A aby toho nebylo málo, tak tu sem ted budu dávat i videa z Wolfanů :D No, a na začátek jeden obrázek:

Dneska má blog narozký a odkázek

1. května 2009 v 22:08 | Vendea
Joo, dneska má blog narozký, jako strašný:D A oslava nikde, mno bude tu hold asi pozdějc :D Jako sem ospalá jak ježek, jelikož byly čarodky a byly sme s holkama pařit ve městě a spala sem z dneška na zemi :D jako fakt super. K tomu se mi zdál takovej sen zvláštní, kterej něco jak znovuvzbudil. Ach jo, já sem ale debil :D Táwluška ví. K tomu tu je ještě ta debilní ikonka s Pyrem, achjo, budu muset vyrabovat avatary :D Měla bych psát povídky, místo toho radši čučim na TV, no prostě úúú. Taky je dneska máj a mě to je na houby, no coo. Ještě jsem dneska našla jeden odkaz, tak nám pomocte rozšířit město :D

Co teď? XD

27. dubna 2009 v 20:30 | Vendy-Destiny
Ahoojyyk mojí špunti :) Já vím, že mě asi zabijete po tom měsíci, co jsem tu nebyla, ale mám odůvodnění. Já fakt newim, co psát :D za prvý, vzali mě na školu, což je fajn, za druhý, poraďte, co sem mám dávat za články. Taky je fakt, že 1.května jsou 3.narozky blogu, takže se tu bude samo slavit. Taky bych ráda vyměnila des, mám jich tu pár hezkejch od Jeanny :D nebo jakou přezdívku teď máš. Takže nwm, jestli sem dám tvůj, nebo si někde njakej seženu, vlastně ani nwm s čím. Vlastně mám takÿ jeden svůj připravenej, ale ten nwm, jestli sem dám, ptže je s Ginger Snaps. Taky tu mám uloženej sims komix, ale nevim, jestli ho sem dát. Možná by se šikly nějaký bleskajdy, bo tak, nebo recenze na filmy, písničky z oblíbenejch seriálů, a tak. Už dlouho bych taky ráda napsala ten článek o Volvách, ale zatím sem se k tomu nedostala. Já vlastně nestíhám ani Hog. Nezveřejněnejch povídek mám taky hafo, takže si můžete vybrat. Nejvíc si teď dělám hlavu s tím desem. No, poraďte :D
Doufám, že se dočkám nějakejch návrhů, co chcete, tak to napište do komentů :D
Vaše Vendy :D

Nový měsíc už letos !

31. ledna 2009 v 21:46 | Lady Tálinka Cullen Smahlt
Předem upozorňuju, že toto psali na www.gorrila.cz


Summit oznámil, že premiéra Nového měsíce bude 20.listopadu 2009, což znamená náběh na systém jeden díl Twilight ságy ročně. A z toho plynou hned dva velké problémy. Zaprvé má Weitz na natočení druhého dílu zoufale málo času a zadruhé tím Zatmění (trojka) narazí na jednu velkou překážku. V listopadu 2010 se totiž do kin chystá první část sedmého Pottera a brýlatý čarodej si rozhodně nenechá nic líbit. Couvne Summit s trojkou jinam? To se teprv uvidí, nejdřív ji ale musejí natočit.Já to vidím tak, že pro třetí díl Summit sežene nového režiséra (točit ho spolu s dvojkou se mi zdá jako sebevražda) a začne ho chystat už brzy příští rok, aby se mohly kamery roztočit kolem premiéry Nového měsíce. Weitz by v tak šibeničním termínu stíhal oba filmy hodně těžko (ale možná se mýlím a vážně to dá) a teoreticky by se mohl vrátit zase k režii čtyřky.A když už jsem u těch dohadů, kolem výměny Jacoba začíná poletovat jméno Michael Copon, který by za prkenného Taylora Lautnera mohl zaskočit. Já bych proti určitě nebyl. Navíc všechno doprovazí snad nejvtipnější výmluva, co jsem v souvislosti s hereckým střídáním slyšel. Lautner je údajně na roli ve dvojce moc malý...

Docela supr... Sem fakt šťastná, ale už se vidím jak du do kina...
Budu mít sebou hromady balení papírovejch kapesníčků, větrový bombony, popcorn a spoustu kámošů :)
A prý nakonec nechají Taylora... To sem ráda :)
A našla jsem ještě něco...

Dost dobrý, tso ?

Tajemství mé přezdívky

22. ledna 2009 v 17:31 | Vendea Destiny Crepsley
Nevěděla jsem, o čem psát, a tak tu rozeberu svoji přezdívku, jak vlastně vznikla :D A celou, a když říkám celou, tak celou, máte se na co těšit :D Je příšerně dlouhá a ani is ji nepamatuju, no to je jedno :D
Lady.... Mno, co u tohohle dodat :D Titul, používaný mnou, nic moc nelogickýho :D
Vendea... Moje klasická přezdívka, vznikla dávno, ještě když jsem měla ráda Lotra :D A nechala sem si ji, většina mě zná právě pod ní :D
Destiny... Nové jméno :D Alias Osud :D Nezabíjejte mě, ale v jedné z Gamesek
se tak jmenuuju :D Teda vlastně pan Des. Tiny :D
Cullen... :D Jasné jak facka, příjmení pírků z Twilight :D I když bych měla bejt
spíš Whitlock bo Hale :D:D:D
Crepsley... Alias Hroozley :D Také jasné, jedna z mejch úchylek :D
Mám takovej dojem, že za chvilku budu mít milion příjmení :D A mám novinku,
zamilovala jsem se do novýho seriálnu na nově, do Tudorovců :D Král je sexy
:D:D Už se těšim na zejtřek

Představuju se :)

19. ledna 2009 v 21:56 | Lady Tálinka Cullen Smahlt
Sedm věcí, které máš v tašce:

Mobil, sluchátka, nabíječku, propisku, foťák, náhradní baterky a bordeeel... :D


Šest věcí, kterými se uklidňuješ:

Pony Diskuze, psaní s Ven, Spir a Kec, kámoši, zvířátka, ježděním na koníkách, pokecáním s Míšou..

Pět oblíbených druhů ovoce :

Banány...( ty pomalu nedozrály, ty zelený... xD), jahůdky, pomeranče, broskev, jablko ?

O čem teď přemýšlíš:

O Baďáčovi a o jednom kokosákovi č. 2 :)

Kde je tvůj mobil:

Sedí hned vedle mě, připravený na cokoliv :D


Který film jsi viděla naposledy:

XxX nová Dimenze... :D No co, sem se nudila...

Kdy sis naposledy holila nohy:

Včera :)

Cos dělala dnes ráno v osm hodin:

Ať žije compík... xD


Znáš slova své oblíbené písničky:

Trochu...

Kolik odlišných nápojů jsi dneska pila:

2... čaj a colu...

Kterou jednu věc bys chtěla na sobě změnit:

Nebrat všechno ze srandy a bejt trochu vážnější...

Kdy naposledy jsi byla zraněná:

když sem spadla z Berneeho... To bylo asi... Ehm... Červenec ?


Vyhrát deset milionů nebo pravou lásku:

Pravou lásku ;)

Sex v kostele:

Co já vím :D

Máš kluka nebo holku:

Kluka... Co bych dělala s holkou ? Pánaboha...

Chodila bys někdy s starším nebo mladším:

Proč ne ?

Oblíbené jídlo:

Kroketky :)

Máš doma porno:

Ne !!!!!

Máš narozeniny o prázdninách:

Nn... Březnová :)


Bojíš se globálního oteplování:

Trochu... Ale zatím mi to nepříde je zima jak v.... na Sibiři... :D

Máš ráda lední medvědy:

Jasně ;)

Jakou písničku chceš zahrát na pohřbu:

Lustra - Scotty doesn't know ( Já vím sem divnáá... )

Už jsi něco měla se svým sousedem:

Bleeee :!

Splnil se ti nějaký sen z dětství:

Jj :)

Nosíš oblečení svého přítele:

Neeee...

Spíš člověk do města nebo do přírody:

Do města i do přírody :)

Máš menší velikost bot než 36:

Nn :D

Jsi hodně zkažená:

Určitě :)

Blog má 2 nové tváře :)

19. ledna 2009 v 20:59 | Lady Vendea Destiny Cullen Crepsley

Ano, sice si myslíte, že to není pravda, ale ano :) Požádala jsem dvě osoby, aby mi s tímto blogem pomáhali :) Takže od teď tento blog bude mít 3 blogerky, mě, Táli, a Yaw. :) Asi byste se rádi dověděli proč :)
Je pravda, že to tu moc nestíhám, a navíc sou obě Twilight maniačky a i DS maniačky :D Ano, jsem blázen, jeden článek za měsíc :D Ale fajn, fajn :D Takže :D Dostanou menší dotazníček :D
Koho první představit :D Tak začnu s Táli :) Oni se vám pak představěj sami :)


Celá přezdívka: Lady Tálinka Cullen Smahlt
Oblíbená činnost: Kámoši, PC, Pony Club, Darren Shan, ICQ, koně a kluci,Twilight
Co zde plánuji udělat: Obrázky z filmů, novinky...
Jaká postava mi připadá nejvíc sexy:Kurda Smolt,Emmet Cullen


Celá přezdívka: Lady Yaweena Volturi Shan
Oblíbená činnost: psaní povídek, čtení, jízda na koni, plavání
Co zde plánuji udělat: všechno možný :D na co zrovna budu mít náladu
Jaká postava mi připadá nejvíc sexy: Edward Cullen

Program Štědrého dne na VB

24. prosince 2008 v 8:00 | Vendea
Mám tu pro vás překvápko :) Dneska asi jako všichni budu mít na blogu Štědrej den a tak tu každou hodinu bude jeden článek :) Budou tu různý věci :) A tady je program:

8:00-Program
9:00-Vánoční přání
10:00-Brushe
11:00-Angel's wings
12:00-Sims komix-In love
13:00-Tématické písničky-Evanescence
14:00-Ukázky z 10 filmů
15:00-Kurdové
16:00-Ukázky z 10 písniček
17:00-Vánoční bleskovka
18:00-Pokec
19:00-Koledy
20:00-Konec, hodnocení

Super víkend :)

30. listopadu 2008 v 19:40 | Vendea
Ano, tenhle víkend byl naprosto moc super :) Začalo to už v pátek odpoledne návštěvou jedné určité budovy v Trutnově :D A pokračovalo v sobotu, jelikož jsme jeli do kina,jo přesně tak, příbuzný tam chtěli jet, a tak sem se mírně vetřela :D Prasestřenčin přítel a matčin přítel šli na Rallye smrti a já s matkou a prasestřenkou jsme šli na Stmívání. Splnily se mi sny, mno, protože sem maniak. Taky sme asi skončili na tom, ptže jsem nedávno půjčila matce knížku Stmívání a za 3 dny ji měla přečtenou, četla tak cca 4 hodiny denně :D No, k samotnýmu filmu :d Bylo to úžasný, jak jsem si myslela :D Jen škodal že se tam nedostavila jedna jistá osoba(Spirit), ale někdy příště :D Také mě potěšila jistá diskuze s Kecalem(ona ví) :D No, prostě jsem nemohla neodolat připojit se k příbuzenstvu :dSakra, co to tu kecám(málem sem se v den předpremiéry zbláznila).A Bells, kdy máte u vás na Slovensku premiéru? No, konec fantazírování, film byl super, Jasper super :D A nejlepší samo Baseball scéna.

Premiéra Twilight

27. listopadu 2008 v 0:01 | Mrs.Crepsley
Ano, je to tu! Dneska budou první premiéry Twilight v Čr! :) Konečně jsme se dočkali. Tak tedy Vivat!
 
 

Reklama