Listopad 2011

Regresní terapeutkou? Možná

7. listopadu 2011 v 21:59 | Vendea |  Zážitky
Za posledních pár týdnů jsem prodělala zajímavé období, které ve mne zanechalo rozporuplné pocity. Už jste si někdy říkali, proč tu vlastně jste a podobné výmysly? My, lidi z ezo branže si tuhle otázku pokládáme prakticky denně, tedy alespoň já ano. Jak se vlastně můj život v posledních měsících vyvájí? Od posledního tématického článku uběhla pořádná doba. Ano, mohla bych tu psát o dalším tanečním večeru, který jsem s E. prodělala, ale o tom jindy. Jistě jste slyšeli o regresní terapii, pomocí které se můžete dostat do svých minulých životů. Nejste sami, i já o tom slyšela.
Díky chytré knížečce od jistého pana Andrewse jsem se dozvěděla o různých metodách, které prý fungují. Jak jsem se zmiňovala v dávných článcích s návodem o Autohypnóze, tak přesně tuhle metodu jsem se jala vyzkoušet na dvou svých obětech, kamarádkách, které u mne trávily prázdniny. První z nich, slečna se zrzavým egem, říkejme jí třeba All, sice o esoterice nevěděla prakticky nic, byla ale sdílná a do zkoušení se vrhla s velkým nadšením.
I když se to může zdát zvláštní, pocítila jsem jakési vnitřní uspokojení. Cítila jsem, že právě tohle je to, co bych měla dělat. Chtějí snad andělé, abych se stala regresní terapeutkou, která používá odlišné metody? Prvním krokem bylo uvést All do tranzu. Pomocí poupraveného postupu od pana Andrewse a spolupráci All se mi to jaksi tak nějak asi povedlo, podle pozdějších referencí účastněné.
Podle jejího přání jsem poté postupovala od vizualizace až po setkání s andělem. Předčítání sedělo a proběhlo naprosto suprově, až jsem byla mile překvapená. Vůbec mi nevadilo, že text pana A. žádný takovýhle postup neobsahuje, anděla se nám povedlo sehnat a pomocí hlasových instrukcí se All poprvé mohla domluvit se svým ochráncem. Nehodlám tu celý článek psát o tom, co se tam dělo, to bych mohla zmínit v některém z příštích. Za zmínku však stojí fakt, že se All povedlo díky mým instrukcím také vycestovat z těla, i když trochu těžkopádně... Ale přeci.. Podnikla výpravu po naší republice, do vesmíru a na mé tajné místo, které sdílím s E.
Posledním krokem byla právě ona regresní terapie a náhled do minulého života, který jsme opakovali pro velký úspěch tři dny za sebou. All získala mnoho zajímavých informací a já si konečně potvrdila, že existuje jednoduchý způsob, jak je nenásilně vyvolat.
Co z toho tedy plyne? Podařilo se mi tuto praktiku vyzkoušet již na třech lidech, všichni byli nadmíru spokojeni s výsledky. Nezanechalo to na nich žádné psychické následky. E. a ostatní andělé mne v tom podporují. A jak jsem zjistila, z tohoto stavu se dá dělat naprosto všechno - od astrálního cestování až po setkání s elementály.