Září 2010

L - Part 1

19. září 2010 v 22:34 | Vendea-san (K) |  L
L1

Jak vyvolat minulé životy pomocí autohypnózy ve dvou II.

6. září 2010 v 20:23 | Vendea-san (K) |  Minulé životy
hypnosis
Část první: Základní navození stavu

Najděte si polohu, v níž se cítíte pohodlně… Vaše nohy spočívají na podlaze, ruce jsou položeny na stehnech. Nyní se uvolněte… Vaše oči se zavírají, nic
vnějšího vás nebude rušit.. Uvolněte se.. V myslí se vám slovo uvolnění zjevuje tak, jak jste jej dosud nezažili,neboť uvolnění, které si nyní dopřejete, bude velmi, velmi pokojné.. Tomuto uvolnění se poddá celé vaše tělo od konečků prstů po temeno hlavy… Uvolnění vám přináší nebývalý klid a pokoj a vede vás po cestě poznání zázraků vašeho vlastního já… Necháváte se uvolněním unášet… Jste zcela a plně uvolnění.. Za chvíli vás požádám, abyste se soustředili na své dýchání.. Nadechujete se…vydechnete…nadechnete se…a vydechnete…Nadechujete uvolnění…vydechujete napětí… Nadechnete se.. a vydechnete… Svaly ve vašem obličeji se stávají velmi vláčnými a jsou zcela uvolněné… Nadechnete se..vydechnete…Cítíte, jak napětí ve vašich ramenou povoluje a svaly se uvolňují… Nadechnete se… a vydechnete…Uvolnění postupuje dál přes vaši šíji a ramena…Nadechnete se… a vydechnete…Uvolnění postupuje svaly vašich horních končetin, vaše ruce jsou velmi volné a přirozené..Nadechnete se..vydechnete…nadechujete se…vydechnete…Uvolňují se zádové svaly, je to velmi příjemné..velmi příjemné…velmi uklidňující… Cítíte se úžasně volní…Vdechnete…vydechnete…Uvolnění prostupuje svaly hrudníku…Je velmi příjemné takto dýchat..Tak snadné… tak uklidňující…Nadechnete se…vydechnete…Cítíte, jak uvolnění proniká oblastí břicha a dál do stehen…Nadechnete se..vydechnete…Cítíte, jak se uvolnění šíří dál do lýtkových svalů a postupuje přes kotníky až k chodidlům.. Zcela prostupuje vaše unavené nohy.. Nadechnete se…vydechnete..V každém svalu, v každém vlákénku se rozhostil klid a mír, jste velmi uvolnění…Nervový systém vysílá ke každé jednotlivé části vašeho těla hojivé pocity…Stále dýcháte normálním způsobem..naplno a zhluboka se uvolňujete..
/Nyní vyčkejte třicet vteřin až jednu minutu a pak přejdete přímo k fázi prohloubení).Jak vyvolat minulé životy pomocí autohypnózy ve dvou I.

3. září 2010 v 17:42 | Vendea (K) |  Minulé životy
hypnosis
K této metodě jsem se dostala díky knize od Teda Andrewse, kterou jsem si půjčila v knihovně. Osobně jsem tuto metodu testovala na kamarádech, a mohu říci, že úspěšně. O co se tedy v kostce jedná?
Vzpomínky na minulé životy se dají vyvolat i během autohypnózy, jejíž metoda byla popsána právě v knize. Jelikož nahrávací pásku doopravdy nemám a nahrát si svůj hlas se mi nechtělo, trochu jsem si tuto metodu poupravila, účinek se nezměnil.
Potřebujete jednoho člověka, který bude v meditaci a druhého, který ho bude hypnotizovat. Hypnotizovaná osoba si sedne nebo lehne do pozice, jako by měla meditovat (pohodlně). Předem upozorňuji, že je potřeba mít totální klid a hlavně čas, samotná akce mi trvala něco kolem půl hodiny.
Hypnotizovaná osoba podstoupí jakousi meditaci, pomocí které se dostane do tranzu (pomocí textu, který přiložím v dalším díle).
Celý text zahrnuje fázi uvolnění, prohloubení, vizualizace atd... Pokud se vše povede, měli byste vidět úryvky ze svého minulého života (zatím povedeno na dvou osobách). Osobně mohu tuto metodu doporučit, jelikož se mi velice osvědčila.

V pokračování přiložím onen text, s kterým se pracuje během hypnózy.