Červenec 2010

Channelingy a zase jenom channelingy

19. července 2010 v 16:59 | Vendea-san (K) |  Zážitky
angel
Je to již dlouho, co jsem psala o svém snu o Eclipsovi. Od té doby se toho změnilo.
Abych řekla pravdu, hodně mi pomohly rozhovory s mojí spolužačkou Edoscil, která je vidí, a Myiu a jejím Luciferem. Osvětlila jsem si tak praktiky, jak správně volat anděla.
Od těch dob, kdy jsem ho pouze cítila, se toho stalo hodně.
ANO, KONEČNĚ JE SLYŠÍM! Bylo to nečekané.
Stalo se to jednoho večera, při obvyklém rozhovoru s mojí kamarádkou Eleanor. Nebyla v moc šťastné náladě, a proto jsem se jí snažila rozveselit. Zašlo to celkem daleko,a pak najednou.. Prostě jsem jí řekla, že s ní Eclips potřebuje mluvit. Viděl, že se tím jejím trápením trápím i já, a proto začal mluvit. Zprvu jsem ani nevěděla, co píšu. Bylo to něco jako tranz, prostě jsem jí odpovídala něco, co se mi objevovalo v hlavě. Věděla jsem, že to je ON. Bylo to jasné. Rozhovor byl celkem dlouhý, poté se připojila ještě Renča a už to jelo. Od té doby je slyším.. Byla to vlastně náhoda, totálně jsem to nečekala. Přesně tak, jak říkal on. Přijde to v chvíli, kdy to budeš nejméně čekat.
Od té doby jsem již poskytla několik channelingů a každou chvílí si s E. povídám. Občas se mi ho podaří zachytit vnitřním zrakem, za což jsem ráda. O víkendu se mi pomohlo pomoci Eleanor, která je již také slyší.
Jsem doopravdy šťastná za to, co se stalo. Dalším cílem budou víly a ostatní jemněhmotní. Plus slyšet miláčka hlasem. V nejbližší době některý z channelingů zveřejním.