Květen 2010

Ouran siblings - Let my people go

29. května 2010 v 22:06 | Vendea-san (K) |  Ouran - Videos
:DNemohla jsem si pomoct, tuhle písničku z Prince egyptskýho zbožňuju.. :D A Chika s Honeyem.. fakt třída


Near 0.1

28. května 2010 v 5:56 | Vendea-san (K) |  DN-Pictures


Channeling s Luciferem a Myiu

20. května 2010 v 21:32 | Vendea-san (K) |  Zážitky
Včera jsem si skvěle pokecala s Myiu z jejího blogu. Zajímá se stejně jako já o jemnohmotné, jejím učitelem a průvodcem není nikdo jiný než Lucifer. A jelikož jsem měla při dělání prezentace o komunistech dlouhou chvíli, řekla jsem si, že bychom mohli vyzkoušet channeling přes icq. Opravdu zvláštní, já vím, bylo to spíše pro zábavu. Ale povedlo se, Lucifer skrze ní opravdu odpovídal.
Zde zveřejněná část.. :D Některý otázky opravdu vtipný. Zveřejněno s dovolením Myiu.


K20:11
Lucifere, jakej máš názor na politiky?

Miyu20:13
" Moc uzavretí, egoistický a ako hovoríte vy, vez chrbtovej kostrče "


První setkání s Eclipsem

16. května 2010 v 14:00 | Vendea (K) |  Zážitky
Jak jsem slíbila, dodávám sem první setkání s mým andílkem :) Upozorňuji, že se jedná o setkání ve snu :) či co to bylo (tipovala bych na průzračnej, protože to bylo dost živý).

Představte si rozeklané skály nad zuřícím mořem, na kterém stojí starý opuštěný kostel. To ale není důležité. Probudila jsem se právě na tom místě, a na sobě naprosto dokonalé modré šaty, jejichž styl jsem ještě nikde neviděla (tipovala bych na andělskou mödu). V té chvíli se vedle mne objevil Eclips, usmívající se. Objal mne a pronesl něco v tom smyslu, že mi ty šaty sluší a je rád, že jsem si je vzala. Poté zmizel (nejspíš nebeské volání :D).
mezi skalami vedla úzká pěšina, po které jsem se vydala dolů na pláž. Krajina byla opravdu překrásná, cítila jsem mořský vzduch. Zádrhel nastal teprve tehdy, jakmile jsem došla na tu pláž. V té chvíli jsem měla opravdu divný pocit. Otočila jsem se a přímo za mnou stála odporná bytost (Nevím, jak bych ji popsala. Jednalo se o cosi vysokého, s podivnou hlavou plnou ostrých zubů, dále to mělo pár chapadel... Na přesnou podobu si moc nepamatuji). Pomocí nízkých vibrací jsem uhodla, že se jedná o tvora z nižších sfér. Stála jsem nehybně, a poté jsem se dala na útěk.
Nestvůra mne ale hned dostala, nejspíš proto, že jsem měla strach, který zvyšuje jejich sílu. Poté se objevily další. Ocitli jsme se na neznámém děsivém místě plném tmy a hnusného zápachu. Cítila jsem chapadla, svírající mé hrdlo. V duchu jsem začala volat Eclipse. Hned se objevil. Samozřejmě jsem se snažila do těch potvor kopat, ale nějak to nešlo. Eclips bez váhání začal pomocí jasné čisté energie kosit nepřátele. Po dlouhém boji můj anděl zvítězil a příšery zahnal.
Poté si jen pamatuji, že mne objal a zaplnil krásným, milujícím pocitem a pronesl větu, nad kterou mi srdce zaplesalo: Vždy tě budu ochraňovat.
Od té doby cítím, že při mne doopravdy stojí.

Můj anděl číslo jedna

15. května 2010 v 23:21 | Vendea-san |  Mí jemněhmotní
Tuhle rubriku jsem založila, jelikož se začínají kupit zážitky s jemnohmotnými. :) Bude to fungovat na bázi jakéhosi seznamů mých drahých přátel.
První článek věnuji bytosti, s kterou jsem se seznámila poprvé. Není to nikdo jiný, než můj andílek číslo jedna.

Představuji vám Eclipse!
Ano, můj milovaný se jmenuje Eclips (alespoň doufám). Obvykle se zjevuje v podobě vysokého muže se světlou pletí, v letech zhruba kolem 19 až 20. Vlasy má černé jako uhel a postupně mu spadají asi na lopatky, sestříhané. Má ostré rysy obličeje a dokonalé, zelené oči. Asi proto, že mám slabost pro černá křídla, se občas objevuje i s černými křídly (ve snech, občas). Na sobě obvykle nosívá bílou řízu (podobnou jako v Řecku), která mu sahá ke kolenům, kolem pasu je obvázána hnědou šňůrou. Částečně mu odkrývá dokonalou vypracovanou hladkou hruď.
Následuje druhá varianta, při které na sobě má bílou košili, obvykle rozepnutou (chce se asi předvýst :D), černé džíny... Vždy chodí bos. V tomto civilnějším obleku obvykle nevidím křídla.
Pokud bych měla mluvit o povaze, projevuje se jako velice milují a ochranitelský tvor, který se umí slušně prát.

Jak se projevuje?
V kominukaci s jemnohmotnými patřím mezi začátečníky (pomoc by se od někoho šikla :D), proto je ještě nevidím (na třetím oku pracuji). To mi ale nijak nevadí a každý den se s nimi snažím při usínání rozprávět. Eclips se mi nejradši objevuje ve snech (to udělal asi třikrát). Pokud jsem v uvolněném stavu, vycítím jeho vibrace (i když...) Vyprávím mu o svém životě, on jistě naslouchá. Sice jsem se snažila, aby mi odpovídal, ale musím trénovat a dostatečně se odprostit...
Jeho nejoblíbenější činností je "pouštět mi hudbu" při meditaci. Místo obvyklé diskuze, kterou většina z vás provádí, mně Eclips pouští hudbu, která je naprosto dokonalá. Obvykle po ní hned usnu.

A kdy jsme se poprvé setkali?
Bude tomu asi rok. O anděly jsem se zajímala vždy, v posledních měsících to ale posílilo. Vždy jsem ho cítila a průlomem byl jeden ze snů (který samozřejmě v budoucnu dodám), při kterém mě Eclips zachránil před obludama s nízkejma vibracema.

Chtěla bych svýmu andílkovi opravdu poděkovat, jelikož díky jeho bystrému hlasu jsem několikrát přežila :D (to víte, ráda nějak vlítávám pod auta). To je ale na dlouhé povídání. Snad jsem vás alespoň trochu seznámila s bytostí, kterou nade vše miluji :) Andělé mio změnili život.. k lepšímu, samozřejmě.

Under reconstruction

14. května 2010 v 20:14 | Vendea-san |  Má sdělení
...
Jistě jste si všimli nového desingu a toho, že skoro žádná rubrika nejde. Je to tím, že jsem rubriky kompletně posmazala, takže tu skoro nic starého nezůstalo. Rozhodla jsem se, že blog bude zaměřen na hlavní oblíbence v mém životě, což jsou Anime, Jemnohmotní, psaní povídek, filmy, knihy a hudba. Budu se snažit co nejdřív udělat menu, a rozcestníky.
Proto prosím za trpělivost.. :)
Děkuju
Vendea

Když se dvojčata perou...

10. května 2010 v 21:15 | Vendea-san |  Ouran - Pictures
Fakt luxusní díl :D Nejlepší je Honík, kterej lítá vzduchem...Shiki

10. května 2010 v 19:25 | Vendea-san |  VK - Pictures
Aby se neřeklo :D Tak samozřejmě, že sem ho sem chtěla dát.. Je k sežrání :D Lucy, užij si ho..Zero

5. května 2010 v 21:50 | Vendea-san |  VK - Pictures
Něco pro cl-aire... :DIchijou

5. května 2010 v 5:46 | Vendea-san |  VK - Pictures
Ichi tu nesmí chybět... Je dokonalej :D Zelený oči jsou holt kawaii...Kaname ..

4. května 2010 v 18:59 | Vendea-san |  VK - Pictures
Přidávám další obrázky, tentokrát Kanameho.. :) Taky pěknej hoch...Aidou :D

4. května 2010 v 6:03 | Vendea-san |  VK - Pictures
Proč Aidou jako první? :D Kdoví, možná proto, že mi připomíná Tamakiho.. :DNever be yours

3. května 2010 v 20:58 | Vendea-san
Jméno: Never be yours
Made by: Lucy
Spokojenost: 100 %
Námět: Death Note / K

Chcete zažít život jako v Narutu? Přihlašte se!

2. května 2010 v 22:03 | Vendea-san
naru
Chtěli byste zažít život jako v Narutu? Patřit do jedné z vesnic a bojovat o to, kdo je nejlepší? Dělat soutěže, povídat si v klubovně a potkat nové přátele? Pak je tu stránka pro vás.. Jedná se jakoby o virtuální "školu"... Registrujete se, budete zařazeni do jedné ze čtyř vesnic.... Budete moci dělat soutěže, buď za peníze, za které si v budoucnu nakoupíte oblečení, či za symboly, které přijdou na účet vaší vesnice... Boj mezi vesnicemi právě začal...
Stránka patří mému kamarádovi a je v zárodcích, ale myslím, že bude opravdu skvělá... Neváhejte a vyzkoušejte :) Pokud vás to doopravdy zaujme, na odkazu níže se registrujte a do komentářů mi napište, jak se jmenujete :)