Říjen 2009

Bublina 1

31. října 2009 v 16:30 | Vendea
Připravila jsem pro vás první bublinu :D I když DN nemusíte znát, zapojte se :D Je to jednoduché.. Napište, co si osoba na obrázku asi myslí... První tři dostanou každej samostatnej diplom, ostatní společnej :)

Halloween party? Nejspíš...

31. října 2009 v 16:10 | Vendea (K) |  Má sdělení

Zdravím vás :) Dneska je Halloween, a i když neplánovaně, chtěla bych Vám říct, že tu asi bude Párty.. No, párty, pokud se tomu tak dá říkat... Nejspíš pro vás připravim pár soutěží a tak :) Máte se na co těšit, doufám :)
Vaše K

Miss Hog Zima 2009 - Skupina D

29. října 2009 v 9:36 | Vendea (K)
Hermika Wilsonova

Miss Hog Zima 2009 - Skupina C

29. října 2009 v 9:34 | Vendea (K)
Cassiopeia Sagitta

Miss Hog Zima 2009 - Skupina B

29. října 2009 v 9:31 | Vendea(K)
Clea Haliová

Miss Hog Zima 2009 - Skupina A

29. října 2009 v 9:29 | Vendea (K)
Inna Barullista

O Death Note

14. října 2009 v 17:41 | Vendea-Destiny |  DN-Things
Death Note... Jedno z nejvíce sledovaných anime na světě :D I já jsem propadla jeho kouzlu díky mojí kamarádce Ený... Začala sem sice nejdřív koukat na Wolf's rain, ale Death Note je nejlepší... Pokusím se napsat sem o něm nějaký to info :D Pokud to bude trochu ujetý, nelekejte se.

Death Note

Light Yagami je mladý, ambiciozní student jako každý jiný. Avšak jednoho dne se to změní. Light najde na zemi před školou malý černý sešit, na kterém je napsán název Death Note - Zápisník smrti. Light si přečte pravidla zápisníku, tudíž to, že ten, kdo je napsán v zápisníku, zemře. Považuje to za krutý žert, ale zápisník si nechá, a poté zkusí zabít jednoho ze zločinců, jež uvidí v televizi. Povede se mu to, a tak uvěří. Hned poté se mu zjeví Shinigami Ryuk, bůh smrti, jenž Death Note do světa lidí opustil. Ryuk Lighta bude všude následovat, občas mu poradí a hlavně požírá jablka všude, kde se dá.
Lightovi se otvírá nový svět. Rozhodne se pomoci své teorii o spravedlnosti a začne pomocí zápisníku zabíjet všechny zločince, kteří podle něj potřebují zemřít. Případy mrtvých se stupňují, a začne pátrat policie po vrahovi, jemuž se začne říkat Kira (což je samozřejmě Light). V čele policistů stojí tajemný detektiv L, který je hlavním soupeřem Kiry. Podaří se L chytit Lighta nebo se opravdu Light Yagami stane pánem nového světa, kde není žádný zločin?

Moje hodnocení: :D Sice jsem teprve asi u dílu 8., ale moc si to chválím :) Vztahy jsou tu propracované a L... :D No, prostě L :..... :D