Červen 2009

Twilight czech dvd dabing

22. června 2009 v 17:51 | Vendea-Destiny
O můj bože :D to je něco strašnýho, jako dakt :D ještě se tu tlemim z toho děsnýho dabingu :D Naštvali mě s Elis , místo Alicí a taky s Lorántem :D:D:D Maximálně se mi líbí hlas Belly celkem, taky de Rose, Jake a Jazz :D I když jako :D No, mrkněte samy a ten James... ÚÚÚÚÚÚ

Biloložka
Úvod
U Cullens :) Děs :D
Padouch
Sestřih :D
Někde tam je Loráánt

Roba Pattisona srazil taxík

19. června 2009 v 20:29 | Vendea
Ano, ač je to nemožné, tohle není jen drb :D Dočetla jsem se to dneska na webu volny.cz.
Roba prý při natáčení jedné ze scén k novému filmu následovaly nadšené fanynky, které chtěly herce ulovit. I s bodyguardama se Rob snažil uniknout přes silnici, avšak srazil ho taxík. Rob to naštěstí odnesl jen s pár odřeninami. Mám ale radu!

Bacha Robe na fanynky :D

35.bleskovka

7. června 2009 v 19:35 | Vendea-Destiny
1.Ahojky
2.Jak se máš?
3.Jaký je tvůj oblíbený film?
4.Oblíbený seriál?
5.Co na diplomek?
6.Papky :)

Jake Ryan is back in Season 3

7. června 2009 v 18:49 | Vendea-Destiny
Ach ano, nemohu tomu uvěřit :D Oni to udělali, Cody jako Jake Ryan je v třetí sérii Hannah Montany zpátky :D Udělali mi tím radost, ptže to je jedna z mejch nej postav a Codyho mám prostě ráda :D No, pro ty co nvědí o co go, Jake s Miley v 1.a 2.sérii chodil :D Chvíli, ale rozešli se.
Jake se má objevit v díle číslo šestnáct, kde si v LA bude chtít vzít Tracy :D jak strašné.
A taky mi udělali naschvál jako, ho okudlali, je to strašný no :D Delší vlasy mu víc slušeli než tadyhlety krátký :D


HM-Série 3-Intro

6. června 2009 v 12:00 | Vendea-Destiny

HM-Série 2-Intro

6. června 2009 v 11:54 | Vendea-Destiny

HM-Série 1-Intro

6. června 2009 v 11:51 | Vendea-Destiny

O Hannah Montaně

6. června 2009 v 11:42 | Vendea-Destiny
Hannah Montana je seriál od tvůrců Disney, který vypráví o dvojím životě mladé dívky. Z jedné strany je tu úplně obyčná dívka Miley Stuartová, která chodí do školy a má normální kamarády. Večer se z ní stává ale blonďatá popová zpěvačka Hannah Montana, která to na parketě umí pěkně rozjet. Miley musí svoje tajemství pečlivě střežit, vědí o něm jenom její dva nejlepší kamarádi, skejťačka Lily Truscotová a Oliver Oken, kteří mimochodem občas chodí s Hannah na koncerty do zákulisí coby Lola Luftnakov(nebo tak nějak) a Mikel Stojan (Oliver se k Lole a Hannah připojí až v 2. sérii.) Zvládnout dvojí život Miley pomáhá její táta Robby Ray, který Hannah píše texty a ztřeštěný bratr Jackson. Seriál tedy pojednává o těžkém životě obyčejné dívky, která žije dvojí život a o jejích láskách, starostech atd...

Zdroj: Psáno z vlastní hlavy

Sesterský blog

6. června 2009 v 11:17 | Vendea-Destiny
Ano, správně :D Udělala jsem si další blog, a to proto, protože jsem začla sbírat autogramy :D No, prostě tam občas něco hodim, pokud mi něco novýho přijde, atd... Zrovna nedávno jsem posílala dopisy Kellanovi a Benovi :) Tak douf, že něco přijde. Jinak se omlouvám, že tu něco dlouho nebylo, ale jaksi jsem neměla moc chuť sem něco přidat. Za druhý bych sem potřebovala novej des, ale ještě vůbec nevim jakej :(Sice by to asi mohlo bejt s Hannah Montanou, ale nemám si to u koho udělat :D Tak snad někoho seženu. Jinak teď tu snad už zas něco bude, byla by školda nechat tenhle blog upadnout. Možná sem budu házet i nějaká downy na sims :D Jo, to bych mohla. Mno, nevim jestli to není trestný, ale pokusim se sem dát i nějaký díly Hannah Montany, ptže je jich na netu hodně. Taky jsem teď marod, tak jsem konečně mohla zkouknout 2. sérii Tudorovců, prostě dokonalost, jak tenhle seriál zbožňuju. Taky ste asi slyšeli, že je novej trailer na New Moon, ten je taky dokonalej :D Musim se rozmyslet, co sem dám jako první, ještě uvidim :D No, asi půjdu udělat odkaz na Hannah Montanu do Movies a rozcestník s Hannou :DTaky sem možná budu házet Shooty a nějaký návody na PF a PFS :) No, konec vykecávání, teď už sem hodim ten link na můj autogramovej blog.