Březen 2009

Vyhodnocení Miss Hog 2009

23. března 2009 v 6:53 | Vendea-Destiny
Ano :D Jelikož mě všichni bombardujete svejma zprávama, tak jsem se konečně rozhodla zveřejnit výsledky, a to nejen Miss Léto 2009, ale také Miss Zima 2009. Vyhodnocení pod peroxem.

Kdo by měl chodit s Jane?

17. března 2009 v 18:17 | Vendea-Destiny

Mno :D Nedělám si legraci, tohle je opravdu anketka. Jde o to, kdo by se nejvíc hodil k jedný z mejch kamí, k Jane. :D Jak na tom vlastně je? S kým by měla chodit? Od toho tu je anketka. je zde dohromady 8 účastníků a mé doopravdy zajímá, ke kterýmu z nich se hodí :D Samozřejmě vám sem dám jejich fotky. Prosím hlasujte :D Fotky i anketka jsou pod peroxem.

I am English king!

14. března 2009 v 11:10 | Vendea-Destiny |  My graphic
:D Ano, dokopala jsem se k tomu abych udělala ještě jeden blend, aby Anně nebylo smutno :D Tak teda jsem udělala blend s Jindřichem VIII, opět ze seriálu Tudorovci :D Je to fešák, ale trochu sem nevěděla jak tam dát to písmo, atd, tak sem to udělala takhle :D Mno, mrkněte sami pod perox.

Lovely queen Ann

14. března 2009 v 9:32 | Vendea-Destiny |  My graphic
Jsem zase zpět :D Dlouho jste o mě neslyšeli, já vím, ale neměla jsem nic moc čas sem něco dát. Jedno dílko tu přeci mám ,je dost jednoduchý, ale co. Jedná se o blend s Annou Boleynovou ze seriálu Tudorovci.
Jinak pokud chcete slyšet, co je novýho. Škola děs, hlavně ta fyzika, protože já fakt indukovanej proud nemusim. Taky bych měla napsat sem ten článek o Volvách a vyhodnotit Missku, k tomu se snad dostanu i teď, pokud nepřijdou kámošky. Mno, tak už nebudu napínat a zakecávat a celá Anna je pod peroxem.