Srpen 2008

Desingy na zakázku

29. srpna 2008 v 18:33 | Vendea
Takže jsem se rozhodla, že zde založím desingy na objednávku :) Dělat budu podobným stylem, jako mám ted desing Butterflies a také desingy tu a tu. Pokud si chcete tedy objednat desing, stačí napsat do komentáře:
-Svou přezdívku
-Web
-Jaké téma byste chtěli na desing
-Jaká barva by to měla být?(dělám jednobarevné)
To je vše :)

Free desing-Kisses

29. srpna 2008 v 17:47 | Vendea
Nudila jsem se, a tak vznikl tento desing. Je to můj první free desing, takže na webu, kde je ukázán můžete psát do komentů,jestli ho chcete. Je s Avril Lavigne a je laděn do červené barvy. Podívat se na něj můžete tady.

1.kolo VGS-Hlasování

27. srpna 2008 v 21:01 | Vendea
Tak a je to tu :) 1.kolo naší Velké grafické soutěže :) Někteří z vás mi ještě neposlali colorku, takže vám dávám možnost, umístím vám sem později no :) Jinak už můžete hlasovat. Co nejdřív sem dám zadání dalšího kola, ale už dopředu vám oznamuji, že se bude dělat blend a téma je: váš oblíbený film :) Jenom abyste už začali :) A v CČ máte anketku a výtvory :) Ať vyhraje ten nejlepší!

Butterflies desing

25. srpna 2008 v 10:27 | Vendea
Ano, je to tak :) Přináším vám opět nový desing :) Tentokrát není ale od Amber, ale je ode mně. Už nějakou dobu jsem ujetá na Twilight♥, takže proto jsem zvolila Twilight desing. A jmenuje se Butterflies, protože...protože jsem použila brush Butterflies :) Doufám, že se vám líbí a teď avatary:

Diplom pro moje NW Sbéčko Nymphadoru♥

23. srpna 2008 v 20:13 | Vendea
Tagže :) Musím vám popovídat jednu novinku :) Spřátelila jsem s jedním moc super blogem o X-menech. Webmisskou tam je Nymphadora :) Její blog je moc super :) No, sami se podívejte :)
ZDE je odkaz :)
A zde je diplomek za spřátelení:
A taky mooc děkuju za ten dioplomek s Wolvem :) Je moooc nádhernej :)
A zde je, díky :)

Kelly Clarkson-Breakaway

21. srpna 2008 v 22:13 | Vendea
Tagže jsem tu taghle pozdě no :) A tak trochu smutnim, tak jsem si našla písničku z deníků princezny :) Začala se mi hodně :) Je taková, smutná.. :) Tak poslouchejte :)

Rekonstrukce provedena!

21. srpna 2008 v 18:53 | Vendea |  Má sdělení
Takže moji milášci :) Jak jste si asi všimli, tak to tu je nové :) Správně, proběhla rekonstrukce. Pohrála jsem si s menu, což asi vidíte, pracně dřela celí dopoledne, ale mám to! :) Tak jak se vám to líbí? Mně se to teda celkem líbí :)
Ještě sice nejsou dodělaný Sbéčka a Avatary a podobný věci v menu, ale takhle nějak to bude celý vypadat :) Komentujte :)
Vendea

1.kolo VGS

21. srpna 2008 v 18:48 | Vendea
Přihlásilo se vás hodně :) A máme tu první kolo :)
Vaším úkolem bude colorku, která bude pod tímto textem, zkolorizovat a poslat mi ji na mail. Poté, až odešelete všichni, tak proběhne týdenní hlasování :)
Colorku posílejte do 24.srpna, jsem ochotna čekat i déle, avšak je to jen colorka, takže myslím, že ji máte za chvíli hotovoou :)
Přeji hodně štěstí, posílejte na: katerina.kopistova@seznam.cz
A tady je: