Únor 2008

O Bella Saře

16. února 2008 v 19:54
Bella Sara je imaginativní veselý svět koní, kde je každá dívka zvláštní a jedinečně krásná! Karty koní mohou být sbírány, vyměňovány s kamarády nebo použity pro hraní zábavných karetních her. Každý kůň má pro tebe schované pozitivní sdělení. Každá karta má také aktivační kód, který můžeš zadat na tomto serveru a umístit svého koně online do své vlastní stáje.
Pokud je kůň online, bude tvým přítelem navždy! Můžeš se o svého koně starat tím, že jej budeš krmit, cvičit, hřebelcovat a hromadit jeho energii. Co je svět Bella Sara? Je to kouzelné místo, které můžeš objevovat se svými oblíbenými koňmi. Jsou zde zámky, lesy, pláže a závodní tratě - všechno co si dívka a kůň mohou přát.
Bella Sara je veselé a milé místo pro milovníky koní od 5ti let. Aktuálně je dostupné ve Spojených státech, Kanadě, Dánsku, Švédsku a Norsku. Vydavatel doufá, že se bude počínaje rokem 2007 moci o Bella Sara podělit se zbytkem světa.

Další moc supr blog :)

4. února 2008 v 17:13
Tak taky je ikonka dalšího mýho oblíbenýho blogu :) Patří mý dobrý kámojdě :)

Nové recenze

1. února 2008 v 9:35 Má sdělení
Chtěla bych vám říci, že mimo recenze, které jsou z netu, vám sem budu odteď dávat recenzi přímo ode mně. Budu tam dávat svoje dojmy atd... :)
Tak se jdu pustit do první vlastní recenze, sice to třeba bude kratší, ale to snad neva :)
Vaše Ven

Moje 1.colorka

1. února 2008 v 9:33 My graphic
Tak sem se pokoušela o colorku a tadyhle je moje úpa první :)